Kiek anksčiau jau rašėme apie latviškas greitąsias paskolas (Ātrie kredīti). Šiandien norime pristatyti vieną naują projektą, kuris ateityje palengvins ne vienos kredito ieškotojo dalią. Tai projektas kuriame šiuo metu galima sulyginti net keturioliką skirtingų greito kredito pasiūlymų.

Tikimasi, kad šis projektas pritrauks ir jauną, ir seną. Naudojimasis kreditų palyginimo sistema išties nesudėtingas ir net pirmą kartą į panašų projektą užklydes žmogus, turėtų nesunkiau susigaudyti kas ir kaip. Kaimyninėje Latvijoje bendrovės prieš išduodant kreditą neretai atlieka individualų kreditingumo vertinimą, todėl itin aktualu į bendrovė kreiptis jos darbo metu. Visi minėtos interneto svetainės lankytojai galės aiškiai matyti kada dirba viena ar kita įmonė. Yra nurodomas darbo laikas ne tik darbo dienos, bet ir savaitgaliai, švenčių dienomis.

pritraukia pinigusLatvijoje yra itin aktualus smulkiųjų vartojimo kreditų klausimas. Čia kaip ir pas mus neretai pasitaiko, kad vėluoja darbo užmokėstis. Todėl neretai latviai kreipiasi į kreditorius, salyginai nedidelių sumų (iki dviejų šimtų latų). Projekto autoriai stengiasi pateikti tik geriausius pasiūlumus, todėl net 9 greitųjų vartojimo paskolų bendrovės, kurios yra pateikiamos minėtoje interneto svetainėje, pirmą paskolą suteikia visiškai nemokamai. Tikimasi, kad tai palengvis skolininkų naštą. Juk tai itin aktualu visiems tiems, kam vėluoja darbo užmokestis.

Kitos bendrovės taip pat turi savą specifiką. Nors pirmieji kreditai ir mokami, tačiau suteikiamos kur kas didesnės sumos, neretai viršyjančios ir penkių tūkstančių litų sumą. Visos paslaugos eiliniam internautui yra visiškai nemokamos, todėl tikimasi, kad svetainės lankytojai mielai sugrįš į svetrainė, ir kitą kartą, prireikus paskolos.