Jūs atsibundate anksti ryte, nes turite keltis ir keliauti į darbą. Sunkiai pramerkiate akis ir šiaip ne taip atitraukiate miegamojo užuolaidas, kad įsileistumėte į kambarį pirmuosius kylančios saulės spindulius. Tai, ką pamatote pirmiausia, būna priešais jūsų namą stovinti naujausio modelio BMW markės automobilis. Tą trumpą akimirką jūs susižavite, tačiau netrukus jūsų nuotaika tampa prasta, nes jūs suvokiate, kad šis automobilis priklauso jūsų kaimynui. Tuomet imate svarstyti – iš kur gi jis gavo tiek pinigų, kad įsigytų tokį brangų ir visiškai naują automobilį? Na, atsakymas galėtų būti automobilių lizingas, kurio dėka daugybė žmonių įsigyja naujus, ką tik iš salono išriedėjusius automobilius.

Pasinaudoję tokiomis lizingo paslaugomis, jūs dar tą pačią dieną savo garaže galite turėti naujutėlaitį automobilį, nors tuo metu tiek pinigų, kad padengtumėte visą automobilio vertę, tikrai neturite. Visas veikimo principas yra labai paprastas ir suprantamas, todėl keblumų kilti neturėtų nei vienam vartotojui. Mokėdami konkrečias, sudarant sutartį iš anksto nustatytas mėnesines įmokas, jūs po truputį išsimokate už savo įsigytą automobilį. Tačiau reikėtų paminėti vieną labai svarbų ir vartotojui naudingą aspektą. Kiekviena lizingo sutartis yra sudaroma tam tikram laikotarpiui. Tuomet, kai įmokas mokate konkretų laiko tarpą, likus nebe daug laiko iki tol, kol automobilių lizingas bus išmokėtas, galite nuspręsti pratęsti lizingo sutartį, įsigydami kitą naują automobilį, o senąjį atiduodami atgal.

Minėtas veiksnys yra labai naudingas, nes beveik visada galite naudotis nauju ir techniškai tvarkingu automobiliu, o taip pat ir nemokamomis techninio aptarnavimo paslaugomis sutartyje sulygtą laiką. Dėl to galite jaustis saugiai ir užtikrintai. Ne ką mažiau svarbu yra ir tai, kad mėnesinės lizingo įmokos paprastai būna mažesnės už mėnesinės paskolų įmokos, jei lyginsime sutartis, kurių galiojimo laikotarpis yra toks pat.

Taip pat svarbu pažymėti, kad automobilių lizingas leidžia vairuotojui vairuoti kur kas brangesnę ir technologiškai pažangesnę transporto priemonę už tą pačią mėnesio įmoką, kurią mokėtumėte, pirkdami pigiau kainuojantį modelį. Vienas labai svarbus privalumas yra automobiliui suteikiama garantija. To niekuomet nebūtų galima pasakyti apie atvejus, kai transporto priemonės yra įsigyjamos tiesiogiai iš privačių žmonių ar turgavietėse, kuriose prekybininkai parduoda automobilius.

Jei naudojatės šiomis paslaugomis, galite pamiršti ilgą ir varginantį savo automobilio pardavimo procesą, kuris dažnai pareikalauja ir papildomų išlaidų. Kaip jau buvo minėta, turimą transporto priemonę galima pakeisti nauja, todėl tokiu būdu eliminuojama potencialaus pirkėjo paieškų procedūra. O jei sėkmingai vystote verslą, nėra jokių kliūčių lizingo įmokoms įtraukti į verslo patiriamas išlaidas – juk transporto priemonė darbe yra naudojama bene kiekvieną dieną. Kaip matote, automobilių lizingas turi tiek daug privalumų, kad juos visus išvardyti būtų gana sunku, todėl tereikia vos kartą pasinaudoti šiomis paslaugomis, ir automobilio įsigijimo rūpesčiai ateityje jūsų daugiau niekada nebekankins.