Greitieji kreditai tai lengvas ir greitas sprendimas, padėsiantis išspręsti staiga atsiradusias finansines problemas. Lietuvoje greitieji kreditai atsirado palyginti neseniai, vos prieš trejus metus. Per tą laiką masiškai kūrėsi naujos greitųjų kreditų bendrovės.

Greitieji kreditai kaip ir galima suprasti iš jų pavadinimo leidžia žmonėms greičiau ir lengviau pasiskolinti pinigų. Seniau norint gauti nors mažą tik kelių tūkstančių litų vertės paskolą, tegdavo keliauti į banką, ten pildyti krūvas popierių reikalingų vartojamos paskolos gavimui. Su greitaisiais kreditais viskas yra kur kas operatyviau, tačiau už greitį tenka sumokėti gerokai didesnėmis palūkanomis.

Tik prasidėjus greitųjų kreditų verslui Lietuvoje, žmogui reikėdavi eiti į bendrovės atstovybę ir ten sudarinėti sutartį, tam, kad gauti kreditą. Vėliau sistema tobulėjo, atsirado bendrovių teikiančių kreditus pašto skyriuose, didžiuosiuose prekybos centruose, internete. Šiai dienai kreditai yra suteikiami net sms žinučių pagalbą, taigi paskolos galima tikėtis net sėdint bare su draugais.

Siekiant įmonių teikiančių greituosius kreditus veiklos standartizavimo buvo įkurta "LIetuvos greitųjų vartojimo kreditų asociacija" .

Šiuo metu "Lietuvos greitųjų kreditų asociacija" vienyja 17 įmonių.

 

 UAB „Argentum lucrum"  
 www.skubuskreditas.lt


UAB „Finverta"

www.paskolostau.lt


UAB „Paskola šiandien"
www.centokreditas.lt


  UAB „Katalogas"
  www.mikrokreditas.lt


UAB „ARN group"
www.paskoliukas.lt


UAB „HST komunikacijos"
www.greitaskreditas.lt


  UAB „Procentas"
  www.procentas.lt


UAB „AVSC Capital"
www.avsc.lt


UAB „SMScredit.lt"
www.smscredit.lt


UAB „Ekspres kreditas"
www.topcredit.lt


UAB „MiniCredit"
www.lengvaskreditas.lt


UAB „Ferratum"
www.ferratum.lt


UAB „NWO Invest"
www.bigcredit.lt

UAB „Sigirė"
www.paskolosjums.lt

UAB "CREDIT SERVICE"
www.creditservice.lt

UAB "S. IMPERIJA Creditor.lt"
www.creditor.lk


UAB "PRO INVEST GROUP"
www.kreditucentras.lt