Retas Lietuvis šiandien gali pasakyti, kad neturi jokios paskolos ar kitokio finansinių įsipareigojimų kredito įstaigoms, vieni turi vartojamuosius kreditus, kiti įvairius lizingus, be kurių jau dauguma net nebeįsivaizduojame kaip reikėtų pirkti naują automobilį, šaldytuvą ar televizorių.
Justinas Murauskas, SEB banko Produktų plėtros departamento direktorius, teigią, kad SEB banko teikiamų būsto paskolų eurais palūkanos, įskaitant maržą, prasideda nuo 3,8 proc., litais - nuo 11,39 proc., o vartojamųjų kreditų litais palūkanos - nuo 15,4 proc., eurais - nuo 7,4 procento.
Peržiūrint vartojamųjų paskolų sutartis, atsižvelgiant į kliento situaciją, palūkanų norma gali būti didinama labai skirtingai - nuo 1 iki 5-7 procentinių punktų. “Marža būsto paskoloms šiuo metu yra nuo 2,7 proc., o vartojamųjų paskolų palūkanų norma prasideda nuo 11 proc.”, - sakė J.Gumuliauskienė.

Taupumas – nuostabi savybė, kuria ne visi gali pasigirti. Todėl mėnesio algai pradėjus sekti, imame laužyti galvą iš kur gauti papildomų pinigų. Greitos paskolos – paslauga, kurios dėka galime gauti nedidelę, tačiau kartais gyvybiškai svarbią pinigų sumą. Tad, neveltui vis daugiau žmonių žavi greitas ir paprastas būdas pasiskolinti pinigų.

greita paskola internetuGyvename tokiame amžiuje, kuriame laikas – pinigai, todėl vienas didžiausių greitos paskolos pliusų tai, kad nereikia minti banko slenksčius, pildyti krūvos dokumentų, o galiausiai sulaukti piktdžiugiško atsakymo, kad pinigų mums niekas neduos. Modernių technologijų dėka, visos mūsų finansinės bėdos gali būti išspręstos per keletą minučių. Tad, greita paskola užtikrina, kad pinigai mūsų banko sąskaitą pasieks operatyviai, be jokių nemalonių emocijų ir tada, kada reikia.
Tiesa, prieš gaunant greitąją paskolą reikės užpildyti privalomą paskolos prašymo formą, kurioje turėsite pateikti savo asmeninius duomenis – asmens kodą, kontaktinius duomenis, informaciją apie savo darbovietę ir finansinę situaciją. Taigi, jei esate pilnametis, neturite skolų ir jūsų kredito istorija tvarkinga, tai gauti greitąją paskolą jums nėra jokių kliūčių. Beje, paskolos grąžinimas taip pat itin paprastas, nes viską galite padaryti internetu.
Paprastai greitos paskolos duodamos mėnesiui, po kurio pasiskolintus pinigus teks grąžinti. Tiesa, daug, kas priklauso ir nuo greitųjų paskolų bendrovės, kai kurios siūlo lankstesnes paskolos gražinimo sąlygas ir suteikia galimybę atidėti paskolos grąžinimo terminą arba priešingai - jį sutrumpinti ir taip sutaupyti palūkanų.
Todėl skolinantis itin svarbu teisingai pasirinkti įmonę, teikiančių greitųjų paskolų paslaugas. Vienos skolina didesnes pinigų sumas, antros siūlo mažesnes palūkanų normas, o trečios lankstesnes pinigų grąžinimo sąlygas. Tačiau giliau paieškojus galima rasti ir aukso viduriuką. Kiekviena įmonė, teikianti tokias paslaugas, yra suinteresuota, kad jos klientas būtų patenkintas ir neatsidurtų keblioje finansinėje situacijoje, todėl klaidinga manyti, kad greitos paskolos yra lyg akmuo po kaklu, o tokios įmonės siekia jus „nuvaryti“ į bankrotą. Žinoma prieš skolinantis būtina pagalvoti ir apie savo galimybes laiku grąžinti paskolą. Tad, svarbu, kad skolintumėtės atsakingai. Sėkmės!