Pastaruoju metu daug greituosius vartojimo kreditus teikiančių įmonių pradėjo savo klientams siūlyti įvairias nuolaidas bei akcijas. Šios akcijos pagrinde yra skirtos pritraukti naujus klientus ir taip užimti didesnę rinkos dalį. Kad ir kaip būtų gaila, bet dažiausiai senieji klientai negali naudotis nemokamomis paskolomis ar kitomis viliojančiomis akcijomis.
Kreditų bendrovių teigimu taip yra todėl, kad savo ištikimiems klientams, kurie jau bent vieną kartą yra paėme kreditą ir laiku jį grąžine yra taikomas nuolaidos sekančiai paskolai. Bei užsimena apie tai, kad visada dalinti nemokamas paslaugas nėra glimybės, nes greituosius kreditus tekiančios įmonės, kaip ir bet koks kitas verslas yra pelno siekančios organizacijos.

Jaučiamas sezoniškumas

Greitųju kreditų versle taip pat yra jaučiamas sezoniškumas. Gruodis bei sausis yra du mėnesiai, kuomet itin padidėja žmonių norinčių gauti paskolas skaičius. Gruodį tai paaiškinama noru nupirkti geresnes dovanas artimiesiems bei gausiu nedarbo dienų skaičiumi. Ilguosius savaitgalius dauguma tautiečių mėgsta atšvesti "iš peties" todėl dažnai po tokių linksmybių pritrūkę pinigų, jie kreipiasi į greituosius vartojimo kreditus teikiančias bendroves.
Sausis taip pat yra darbymetis. Nes dovanoms išleide dažnai didesnę nei iš pradžių planavo sumą, dalis žmonių pritrūksta pinigų ir sausį yra prversti skolintis. Tas faktas, kad vadovaujantis LR įstatymais darbo užmokestis už gruodį privalo būti sumokėtas iki paskutinės gruodžio mėnesio dienos, sudaro tam tikrą atlyginų vakumą, kuris išsilygina tik vasario viduryje. Tuo metu ir atslūgsta greitųjų kreditų bumas. Na nebent dar vienas kitas jaunas žmogus skolinasi ant dovanos šv. Valentino dienos proga.